O nás

Ve světě barev nejsme žádnými nováčky. Naše rodinná tiskárna funguje úspěšně již 20 let, za tu dobu jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností a za svými produkty si 100% stojíme.

Víme už, že naši zákazníci chtějí v prvé řadě kvalitu, ale čím dál tím naléhavěji vyžadují i další přidanou hodnotu, čas. Lidé zkrátka žijí intenzivněji a mají stále méně prostoru dělat radost sobě a druhým.

Tvorbou fotoknih jsem dříve trávil spoustu času. Teď mám ale Clickbooks a vzpomínky z Facebooku a Instagramu se mi tisknou automaticky, moderně a za super cenu.

A tak vznikl Clickbook. Fotokniha, která se dělá opravdu sama. Během chvilky si vyberete zdroj, odkud chcete fotky tisknout, nastavíte si pár detailů a pak už jen pravidelně ze své schránky vyzvednete balíček se svými nejkrásnějšími vzpomínkami.

Clickbook je produkt, který budete milovat. Pokaždé vás překvapí 60 stranami toho nejlepšího, co jste prožili. Podělte se o svou radost se svými blízkými a sdílejte s nimi všechny důležité okamžiky svého života.

Náš team

Kdo se o vás stará každý den

Martin Macík

Martin Macík

Mistr všech operací

Lukáš Doubrava

Lukáš Doubrava

Zakázkový guru

Markéta Doubravová

Markéta Doubravová

Logistická královna

Gabriela Stolaříková

Gabriela Stolaříková

Kreativní maminka

Tomáš Krátký

Tomáš Krátký

Hlava výroby

Nikola Kužílková

Nikola Kužílková

Krotitelka obsahu

Originální série fotoknih Clickbooks

Nastavte si vlastní tématické série a máte vystaráno. Fotky, které nahrajete na Instagram, budou do vašich sérií přidány automaticky.

Instagram série

60 fotek z vašeho Instagramu vytvoří pokaždé jedinečnou vzpomínkovou knížku

Zjistit více

Facebook série

Vaše album z Facebooku ve formě 60stránkové fotoknihy vás bude bavit

Zjistit více

Z jakých fotek byste si ještě chtěli vytvořit svůj Clickbook?

Napište nám.